Udogodnienia

Nasza oferta

Ośrodek wczasowy u Reginy

Zapraszamy serdecznie do Pokoi Gościnnych U Reginy, gdzie czeka na Państwa komfortowy wypoczynek we wspaniałej atmosferze.

Oferujemy różnorodność pokoi 1, 2, 3, 4 osobowych z możliwością dostawki, dostosowanych do potrzeb zarówno par, rodzin jak i większych grup. W każdym pokoju znajduje się pełna łazienka, telewizor z kablówką obejmującą kanał dziecięcy, czajnik elektryczny, parawan oraz koc dla komfortu podczas relaksu. Dodatkowo, niektóre pokoje wyposażone są w balkon oraz lodówkę.

 

 

 

Nasze udogodnienia obejmują pyszne domowe wyżywienie, parking dla gości, świetlicę z telewizorem, internet bezprzewodowy, plac zabaw dla dzieci, trampolinę oraz stół do ping ponga dla aktywnych gości.

Ponadto, zapewniamy wyznaczone miejsce na grillowanie, idealne na letnie wieczory w gronie przyjaciół.

 

 

Serdecznie zapraszamy zarówno gości indywidualnych, rodziny, grupy, zielone szkoły, emerytów, jak i organizatorów wycieczek czy zimowisk. Dodatkowo, oferujemy również wyjazdy weekendowe od piątku do niedzieli przez cały rok.

Jednocześnie informujemy, że w obiekcie nie przyjmujemy zwierząt. Jesteśmy również otwarci na negocjacje cen w przypadku dużych grup oraz dłuższych pobytów.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji - gwarantujemy niezapomniane wakacyjne doznania u nas!